Sosyal Anket

Osmaniyespor'un gidişatından memnun musunuz?

  • 32
    %43.8
  • 41
    %56.2
Toplam Katılım 73

07

Zafer Başdoğan - osmaniye hasbel kader rahmetli musa hoca nın sayesinde il olmuştu fakat bunca zaman geçmesine ragmen il kimliğine kavuşamamıştır. Yurdun Dörtbirtarafında göç alan nüfusu her geçen gün arta hata ve hata emekli olan devlet memurları dahi konut alıp yerleşiyor. fakat belediyemiz bu nüfus artışına dahi cevap veremiyor. altyapı üst yapı hemen hemen hiç yok. Doğru dürüs bir mesire alanımız dahi yok olanlarında bakımsızlıktan imdat diyor şehir içi trafige henüz bir çare bulunamadı.şehir içi dolmuşlarda malesf 50 derece sıcaklarda dahi klimalar çalışmadı şehirler arası dolmuşlar kuzey çevre yolu güzergahı çizildi herkes enyakın yer erzin varsayalım ancak ve ancak 2 dolmuşla otogara gitmek mecburiyeti oluyor.

yagmurlu havalarda yollarımız gölet aline geliyor. çarşı içi esnaflar kaldırımda satış yapıyor vesal kelam osmaniye halkı kedi kendini idare ediyor.

Yanıtla . 0Begen 15 Eylül 10:58
06

Duran Demiryürek - Ben yorumumu osmaniye şehir dizaynı için yaptım.BELKİ SERZENİŞİMİZİ YETKİLİLERE BU VESİLEYLE DUYURURUZ DEDİM.Osmaniyespor emin ellerde diye düşünüyorum.saygılar.

Yanıtla . 1Begen 11 Ağustos 14:26
05

Duran Demiryürek - SORUMLULARIN;Günübirlik kararlarla değil de uzman şehircilik planlayıcılarının hazırladığı orta vadeli plan ve projelerle şehrimizi dizayn etmelerini bekliyoruz.

Yanıtla . 0Begen 11 Ağustos 14:23
03

Mehmet - Hiç Memnun Değilim Şehir içi yolları hala küçük yani binalar yapılıyor yollar genişlemiyor ve Osmaniye köy görünümünden kurtulamıyor

Yanıtla . 1Begen 08 Temmuz 21:02
04

Benan - @Mehmet 03 nolu yoruma cevabı: Osmaniyespor denmiş yalnız, dikkatli okuyun.

Yanıtla . 0Begen 18 Temmuz 00:49
02

Kopil - Hocadan hiç menmun değilim ayçicek gibi güneş nerden doğarsa oraya dönüyor sporcular süper

Yanıtla . 1Begen 18 Nisan 18:23
01

Ali Karagöz - Ben memnunum bu takım Bu Sezon 3. ligte Kıskananlar Anten Taksın

Yanıtla . 6Begen 26 Şubat 13:03

YÜKLENİYOR