Kadir Kara’dan 19 Mayıs Mesajı

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkışının 98’inci yıldönümü yurt genelinde büyük bir onurla kutlanacağını ifade eden Belediye Başkanı Kadir Kara;

19 Mayıs 1919, Yüce Türk Milleti'nin özgürlük ve bağımsızlık ateşinin parladığı, güçlü ve sarsılmaz bir geleceğe olan inancın vücut bulduğu gündür. Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençler ! Vatanına, milletine, milli ve manevi değerlerine bağlı, sorumluluk sahibi birer bireyler olarak tarihi şan ve şerefle dolu ülkemizi daima yükseklere taşıyacak olan sizlersiniz. Bu bilinçle milletimizin yükselmesi adına kazanacağınız tüm başarılar tarihe altın harflerle yazılacaktır.

Geleceğimizin umudu gençlerimizin ve Milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Bizlere bu güzel vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mücadele veren tüm şehit ve gazilerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyorum.” İfadelerini kullandı.

18 Mayıs 2017 - Osmaniye 71 Okunma


Sosyal Anket

Osmaniyespor'un gidişatından memnun musunuz?


YÜKLENİYOR