Erzin'de 19 Mayıs Yağmura Rağmen Kutlandı

19 Mayıs gençlik ve spor bayramı Hatay’ın Erzin ilçesinde hafiif yağan yağmur altında törenle kutlandı.

DİĞER FOTOĞRAFLAR

Yurdumuzu düşman işgalinden kurtaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençlerine emanet ettiği 19 Mayıs gençlik ve spor bayramı Hatay’ın Erzin ilçesinde hafiif yağan yağmur altında törenle kutlandı.

Cumhuriyet meydanında yapılan 19 Mayıs gençlik ve spor bayramı kutlama törenıne ilçe kaymakamı Ahmet Demirci Erziin,belediye başkanı ecz. Kasım Şimşek,ilçe Cumhuriyet baş savcısı Osman Öztürk,,Jandarma komutanı Kdm. Üstgm. Mehmet Birol , ilçe gençlik ve spor müdürü İdriz Kamalak, siyasi parti ilçe başkanları STÖ başkanları, AKP belediye meclis üyesi,Mehmet Gökçe ,MHP il meclis üyesi Ökkeş Koçak okul müdürleri ,öğretmenler öğrenciler ve vatandaşlar iştirak ettiler.

Tören ataya saygı duruşu ve istiklal marşı okunması ile başladı,Atatürk heykeline çelenk sunulmasını ilçe gençlik ve spor müdürü Kamalak yaptı, öğrencilerin şiir ve günün anlamını belirten konuşma sonrası Halk eğitim merkez halk oyunları ekibinin Drama köprüsü türküsü eşliğinde sunduğu halk oyunu güne damgasını vurdu. Ve Halk eğitim merkezi Türk halk müziği sanatçıları türküler söyledi.

Tören ilçede çeşitli spor dallarında başarı gösteren sporcular kupa ve madalya takılması ile sona erdi.

Haber:Adil COŞKUNER-Erzin

19 Mayıs 2017 - Osmaniye 140 Okunma


Sosyal Anket

Osmaniyespor'un gidişatından memnun musunuz?


YÜKLENİYOR