Osmaniye Belediyesi’nden Hey Gidi Günler Nostalji Konseri

Hey Gidi Günler nostalji konseri’ ile yenilenen Ahmet Şekip Ersoy Kültür Sanat Merkezi’ni yeniden hizmete açtı.

DİĞER FOTOĞRAFLAR

Osmaniye Belediyesi, düzenlenen ‘Hey Gidi Günler nostalji konseri’ ile yenilenen Ahmet Şekip Ersoy Kültür Sanat Merkezi’ni yeniden hizmete açtı.

Kısa bir süre önce yenileme çalışmalarına başlanan kültür ve sanat merkezi yapımı tamamlanarak Osmaniyelilerin hizmetine sunuldu.

Yenilenen yüzü ile Ahmet Şekip Ersoy Kültür Sanat Merkezi ‘Hey Gidi Günler’ adlı nostalji konseri ile kapılarını tekrar açtı.

Şef Muzaffer Uslu yönetimindeki Osmaniye Musiki Derneği Belediye Korosu muhteşem konseriyle tüm misafirleri zamanda yolculuğa çıkardı. Birbirinde güzel eserleri seslendiren koro salondan büyük alkış aldı.

Koro üyeleri katkı ve katılımlarından dolayı Vali Kerem Al ve Belediye Başkanı Kadir Kara’ya birer eser armağan etmeyi unutmadılar.

Ayrıca Koro Şefi Muzaffer Uslu ’nun yazıp seslendirdiği Osmaniyem benim güzel vatanım adlı eser protokol üyeleri ve misafirler tarafından beğeniyle dinlendi.

Performansı ile göz dolduran konseri izlemeye Osmaniye Valisi Kerem Al, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Vali Yardımcısı Muammer Balcı, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

19 Mayıs 2017 - Osmaniye 185 Okunma


Sosyal Anket

Osmaniyespor'un gidişatından memnun musunuz?


YÜKLENİYOR