Büyük organizasyonda eski futbolcular buluştu

Osmaniyespor’un 1984-85  yıllı futbol sezonunda 3. ligde şampiyon yapan  eski efsane futbolcuları Osmaniye’de buluştular.Osmaniyespor eski Başkanı Bahattin Türk ve eski futbolcu

Osmaniyespor’un 1984-85  yıllı futbol sezonunda 3. ligde şampiyon yapan  eski efsane futbolcuları Osmaniye’de buluştular.

Osmaniyespor eski Başkanı Bahattin Türk ve eski futbolcu Yusuf Alkaya’nın organize ettiği buluşma günlerinin 4. Osmaniye öğretmenevinde  yapıldı. 

Eski Osmaniyespor’un buluşma günlerine  Duran Kaplan, Yusuf Alkaya, Ahmet Leblebicioğlu, Halil Evgin, Mehmet  Çelikkıran, Duran Kaplan, Zekeriya Akçakale,  Faruk Deveci, Nevzat Karabulut, Bülent Oymacı, Selahattin Aslan, Seyfettin Aykan, Ergün Kolçak, Sinan Koç , Recep Altun, Hüseyin Ceylan, Mehmet Şirin ve İbrahim Demir yol katıldı.

Osmaniyespor eski Başkanı Bahattin Türk  gecede yaptığı konuşmada, 1984-85’li yıllarda Osmaniyespor’un zor şartlar Türkiye 2, ligine yükseldiğini ifade ederek,”Futbolcu arkadaşlarım o yıllarda, hem saha da kahraman gibi savaşarak maç kazandılar. Hem de ekonomik yönden bizi  hiçbir zaman zor durumda bırakmadılar. Bu gün bu yemeğe tam kadro gelerek bize eski yıllara yaşatma imkanı verdiklerini için hepsini kutluyorum. Ayrıca futbolcu kardeşlerimin gittiği her yerde bir Osmaniyeli gibi memleketimizin reklamını yapması bizlere gurur veriyor. 4. Düzenlediğimiz buluşma günlerini önümüzdeki yıllarda daha kapsamlı yapacağız ve Osmaniyespor’a hizmet etmiş tüm eski futbolcularımızı nerede olursa olsun bulup davet edeceğiz”dedi.

Öte yandan geceye Sivasspor’un Osmaniyeli futbolcusu Ümit Kurt’ta katılarak renk kattı.  

06 Ocak 2016 Osmaniye- Spor 167 Okunma


Sosyal Anket

Osmaniyespor'un gidişatından memnun musunuz?


YÜKLENİYOR