Osmaniyespor”un eski efsane futbolcuları Osmaniye’de buluşuyor

Osmaniyespor’un 1984-85  yıllı futbol sezonunda 3. ligde şampiyon yapan  eski efsane futbolcuları Osmaniye’de buluşacaklar.Osmaniyespor eski Başkanı Bahattin Türk ve eski

Osmaniyespor’un 1984-85  yıllı futbol sezonunda 3. ligde şampiyon yapan  eski efsane futbolcuları Osmaniye’de buluşacaklar.

Osmaniyespor eski Başkanı Bahattin Türk ve eski futbolcu Yusuf Alkaya’nın organize ettiği buluşma günlerinin 4. Osmaniye öğretmenevinde  4 Ocak günü yapılacak.

Konu ile bilgi veren Türk ve Alkaya, 1984-85 yılı futbol sezonunda Osmaniyespor’u 3. Lige çıkaran ve ardından 2. Lige yükselten eski efsane futbolcuların  Osmaniye’de buluşacağını  ifade ederek, “Eski günleri anacağız ve bir zamanlar Türkiye ligilerinin korkulu rüyası olan Osmaniyespor konuşacağız”dedi.

Organizeye şu futbolcuların katılacağı ifade edildi: 

Yusuf Alkaya, Ahmet Leblebicioğlu, Halil Evgin, İbrahim Evin, Mehmet  Çelikkıran, Duran Kaplan, Zekeriya Akçakale, Kaleci İsmail Soysal, Faruk Deveci, Nevzat Karabulut, Sarı Bülent, Selahattin Aslan, Seyfettin Aykan, Ergün Kolçak, Sinan Koç,Futbolcu Naci, Minti Murat, Recep Altun, Hüseyin Ceylan, Münir Allaç, Mehmet Şirin, Halis Reçber, 

28 Aralık 2015 Osmaniye- Spor 277 Okunma


Sosyal Anket

Osmaniyespor'un gidişatından memnun musunuz?


YÜKLENİYOR