Osmaniye Amatör Küme de bu hafta maçları

Osmaniye Amatör Ligde bu hafta yapılacak maçlar açıklandı. TFF İl Temsilcisi Yusuf Alkaya proğramı aşagıdaki şekilde açıkladı.

TFF

FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

OSMANİYE

SAYI :2016/1 5 14/11/2016

KONU: Haftalık Program OSMANİYE

GENÇLİK HİZMETLERİ VE İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜNE

OSMANİYE

İlimizde oynanması planlanan haftalık müsabaka programı, 19-24 Kasım 2016 günlerinde oynanması planlanan, haftalık müsabaka programı aşağıya çıkarılmıştır.

Bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

Yusuf ALKAYA

İl Temsilcisi

19.11.2016 CUMARTESİ

Cevdetiyespor-Osmaniye İdm. 14:00 4 Nolu saha U-15 A 2.Hafta

Akdenizspor-Anadolu Gençlik 14:00 Merkez Sentetik U-15 B 2.Hafta

Kadirli Savrun-OsmaniyesporFK 14:00 Kadirli Sentetik-1 U-15 B 2.Hafta

Düziçi Olimpik-End.Mes.Lis 14:00 Düziçi Stadı U-17 A 3.Hafta

Kadirli DS-T.Kale Gençlerbirliği 14:00 Kadirli Stadı 1.Amatör 6.Hafta

Korkut Ata Ü.-Düziçi Belediye 14:00 OKÜ Stadı 1.Amatör 6.Hafta

20.11.2016 PAZAR

Osmaniye DS- Konya İdmnyrd. 12:00 Merkez Sentetik Kadınlar 2.Lig 2.Hafta

Bahçe Spor-Osmaniye İdm. 15:00 Bahçe Stadı 1.Amatör 6.Hafta

Kadirli spor- Site spor 15:00 Kadirli Stadı 1.Amatör 6.Hafta

Tüysüz spor-Cevdetiyespor 15:00 Merkez Sentetik 1.Amatör 6.Hafta

Önder spor- End.Mes.Lisesi 15:00 Hasanbey Tesisleri 1.Amatör 6.Hafta

Kadirli İdm.- OsmaniyesporFK 15:00 Kadirli Sentetik-1 U-17 B 3.Hafta

End.Mes.Lis- Kadirli DS 18:00 Merkez Sentetik U-15 A 2.Hafta

22.11.2016 SALI

Sitespor-Osmaniye İdm. 18:00 Merkez Sentetik U-17 A 3.Hafta

23.11.2016 ÇARŞAMBA

Akdenizspor-Zorkunspor 18:00 Merkez Sentetik U-17 A 3.Hafta

24.11.2016 PERŞEMBE

Karaçay Gençlik-Önderspor 18:00 Merkez Sentetik U-17 B 3.Hafta

Anadolu Gençlik-Arslanpınarıspor 18:00 OKÜ Stadı U-17 B 3.Hafta

Not: 20.11.2016 Pazar günü 09:30 12:00 arası KPSS Ortaöğretim sınavı vardır.Bu nedenle

Sınava gireceklerin yetişebilmesi amacıyla bir defaya mahsus 15:00 olmuştur.

14 Kasım 2016 Osmaniye- Spor 390 Okunma


Sosyal Anket

Osmaniyespor'un gidişatından memnun musunuz?


YÜKLENİYOR