SİTE ÜZERİNDE GOOGLE' DA
aramak için enter'a, vazgeçip sayfaya dönmek için esc basınız basın
04 Aralık 2012, 01:41 TSİ -Osmaniye Osmaniye Haberleri

Ak Parti'nin Belediye adayı Sarı mı?

Mahalli İdareler Seçim hızla yaklaşırken, Ak Parti'de ve Osmaniye'de Belediye Başkan Adayı olarak Ak Parti 22. dönem Milletvekili Mehmet Sarı'nın adından...

Ak Parti'nin Belediye adayı Sarı mı?
Foto, Başak Gazetesi

Mahalli İdareler Seçim hızla yaklaşırken, Ak Parti'de ve Osmaniye'de Belediye Başkan Adayı olarak Ak Parti 22. dönem Milletvekili Mehmet Sarı'nın adından sıkça bahsedilmeye başlandı.

Milletvekilliği döneminde de başarılı çalışmaları ile dikkat çeken ve adı hiç bir şaibeye karışmayan Mehmet Sarı'nın Ak Parti Genel Merkezi'nde de kabul gördüğü bize sızan bilgiler arasında. Mehmet Sarı'nın Ak Parti Osmaniye Belediye Başkan Adayı gösterilmesi halinde seçimi zorlayacağı, hatta kesin olarak kazanabileceği konuşuluyor.     

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 6

  Osman- Tüm osmaniyeye hayırlı olsun inşAllah bizi bu dertlerden kurtarır.

  Yanıtla Beğen 15 Aralık, 20:24

 • 5

  Haci- Güzel olur hayırlı olsun.

  Yanıtla Beğen 15 Aralık, 20:23

 • 3

  Ede- Vekilken bile tek başına gezen kendinden ileri kimsenin gitmesini istemeyen magrur bie zattır. Milletvekili iken düziçinden çok kadirliye hizmet etti. Kadirliden olsun aday.

  Yanıtla Beğen 05 Aralık, 18:05

 • 2

  Duzicili- Düziçinden olmasında osmaniyeden olsun. Başkan kadir karanın karşısınde kaybolur.

  Yanıtla Beğen 05 Aralık, 18:03

 • 1

  Muhittin- Düziçinden mi yoksa osmaniyeden mi? osmaniyeden ise osmaniyemize yine yazık olur. Düziçinden niye olmuyor anlamış değilim. Yoksa bir milletvekilin şimdiki belediye başkanına kefil oluyor diye mi ordan aday olmak istemiyor. Bence düziçinden aday olsun. Bize çalışacak adam gerek. Bana görede düziçi belediye başkanı ökkeş beyinde fazla şansı yok. Başbakanımız saltanat gibi devam eden bir ülkeyi istemiyorki bir belediyeyi istesin. Zamanı gelincede bu sözüm havada kalmayacak.

  Yanıtla Beğen 05 Aralık, 00:28

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !