SİTE ÜZERİNDE GOOGLE' DA
aramak için enter'a, vazgeçip sayfaya dönmek için esc basınız basın
15 Ocak 2009, 03:00 TSİ - Merkez Yurt Dünya

Burhan Yazar İstifa Etti

ANKARA - Evinin önünde çekim yapan televizyon ekibiyle tartışan Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Koordinatörü Burhan Yazar, Başkan Melih Gökçek ile görüştükten sonra görevinden istifa etti.
Alınan bilgiye göre, Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Koordinatörü Burhan Yazar, Büyükşehir Belediyesi Fen İşlerine bağlı asfalt ekiplerinin evinin önünde sürdürdüğü çalışmaları takip eden Kanal D muhabiri ve kameramanı ile tartıştı. Tartışma büyüyünce, kameraman Durak Doğan karakola giderek Yazar'dan şikayetçi oldu. Olayın ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yazar'ı makamına çağırarak kendisiyle bir görüşme yaptı. Görüşmenin ardından Yazar, belediyedeki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Yazar, seçimler yaklaşırken Gökçek'e zarar gelmemesi için bu kararı aldığını söyledi.

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 1

  Secim-aksu- görevden ayrılmasına çok üzüldüm.görev yaptığı sürece ankaraya en güzel hizmetleri burhan yazar yapmıştır.hizmet uğruna gecesini gündüzüne katıyordu.onun yaptığı hizmetlerle ankaramızın çehresi değişti.daha yapacak çok hizmetler vardı.ama ne yazıkki yapılacak hizmetler eksik kaldı.burdan yaptığı hizmetlerden dolayı tşk ediyorum.

  Yanıtla Beğen 26 Ocak, 13:05

 • 2

  Feyyaz-ekici- Ankara halkı büyükbirçalışanını kaybetti.Şimdi birbakın sokak lara hertaraf çukur çamur hizmetnerde.Burhan yazar görevini Endüzeyde yapmıştır kendisine teşekürederim.daha iyiyerlere layiktir allah başımıztan ekzitmesin seni çokseviyoruz burhan başkanım.

  Yanıtla Beğen 13 Ocak, 04:41

 • 3

  Yasin-baran- burhan yazar ankara da görevini tam anlamıyla üst düzeyde yapan kendisini işine yani görevine adamış bir büyüğümüzdür.her işinde başarılı olan insana bu işleri hazmedemeyen bazı insanlar karşı çıkar yani kendi çıkarlarını gözeten kendi cebine birşeyler girmesini bekleyen bu insanlar ardıklarını bulamayınca temiz insanlara çamur atar yapmayın bunca senesini ankara ya hizmete adamış böyle bir büyüğümüze böyle şeyler yapmayın herşey ortada ankaranın bir önceki haline bir de şimdi ki haline bakın korumayla gezmesin diyorsunuz bakın bi sözü geçen büyüklere herkez korumayla geziyor zaten sizin gibi insanlara karşı korumayla gezmek yapılacak en önemli iş  kalbim seninle burhan yazar.....  

  Yanıtla Beğen 16 Eylül, 21:58

 • 4

  Zulfu-kara- golgesinden korkup 100 tane koruma ile gezen delikanlı burhan efendi ankaraya hizmet beklerken kendine hızmet  eden sözde milliyetci gardasım

  Yanıtla Beğen 01 Ağustos, 12:17

 • 5

  Garip- kactane genci kullanarak burhan yazar oldun onu açıkla

  Yanıtla Beğen 02 Mayıs, 13:26

 • 6

  Osman-cigeroglu- BU ÜLKE İŞ YAPAN BİR İNSNI KAYBETMEKTEDİR.BURHAN YAZAR COK KIYMETLİ BÜYÜĞÜMÜZDÜR.BU BİR MEDYANIN OYUNUDUR.SY.BŞK. MELİH BEY İCİN MEDYA TAARRUZA GECMEKTEDEDİR, YÜCE ALLAH İŞ YAPAN BÜYÜKLERİMİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.SAYGILARIMLA.  

  Yanıtla Beğen 03 Mart, 17:03

 • 7

  Senol-oz- Burhan efendi ankarada Dağı,Taşı, Tarlayı,Tabanı,Çayırı,Ovayı,Yamacı,Keçirendeki Evin önünü, Çubuktaki Villasının arkasını, Bağlumdaki tarlaların yanını, Arsalarının kenarını, Kesikköprüdeki Harman yerini Tilkiler,Tavşanlar ayakları çamura değmesin diye Asfaltladı biz Aydınlıkevler semtindeki insanlar defalarca Büyükşehir  Belediyesine gerek dilekçe ile,gerek telefonla, gerekse şahsen Fenişleri daire başkanı Murat DOĞRU'nun kendisine giderek müracat etmemize rağmen,Defalarca Asfalt şube müdürü Serdar DOĞRU'yla telefonla görüşmemize rağmen ÇEVRELİ VE Ş.CEMALETTİN CADDELERİNİ asfaltlattıramadık.Neymiş gündeme alınmış yapılacakmış tam 2008 yılı mart ayından beri aynı sözlerle oyalanmak çıldırmak üzereyim. Demekki şehirde yaşayan ve bu caddeleri günlük kullanan 250 bin civarında insan önemli değil dağda, taşta gezen tilki ve tavşanlar daha önemli. Çünki oyu Dağda taşta gezen bu hayvanlar vericek. Arkadaş Kaplama asfalt yapmıyorsunuz madem bir ekip gönderinde tamir ettirin bari.

  Yanıtla Beğen 21 Ocak, 21:34

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !