SİTE ÜZERİNDE GOOGLE' DA
aramak için enter'a, vazgeçip sayfaya dönmek için esc basınız basın
05 Şubat 2013, 00:35 TSİ -Osmaniye Bölge Haberleri

Ceyhun Gençlik Üyeleri, Bilek Güreşi Hakemi Oldu

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitnes ve Bilek Güreşi Federasyonu (TVGFBGF) tarafından 02 – 03 Şubat 2013 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen bilek güreşi hakem...

Ceyhun Gençlik Üyeleri, Bilek Güreşi Hakemi Oldu
Foto, Başak Gazetesi

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitnes ve Bilek Güreşi Federasyonu (TVGFBGF) tarafından 02 – 03 Şubat 2013 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen bilek güreşi hakem gelişim ve terfi semineri tamamlandı.

TVGFBGF Başkanı Niyazi Kurt, asbaşkan İsmail Kurt, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Şehzade İbiş, MHK üyeleri, ulusal ve uluslararası hakemlerin de katıldığı seminere 100'e yakın katılımcı iştirak etti. Ceyhun Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü üyesi 2 aday hakem, seminer sonundaki sınavları başarıyla tamamlayarak bilek güreşi il hakemi olmaya hak kazandı.

Ceyhun Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü Bilek Güreşi Şube Sorumlusu Zekeriya Turnalı yaptığı açıklamada; “kulübümüzün bilek güreşinde başarılı olması için teknik desteğin önemi büyüktür. Artık sporcularımızın başarısı için teknik destek sunmaya ve federasyonun görev vereceği turnuvalarda görev almaya hazırız” dedi.

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !