SİTE ÜZERİNDE GOOGLE' DA
aramak için enter'a, vazgeçip sayfaya dönmek için esc basınız basın
30 Aralık 2011, 05:00 TSİ - Merkez Osmaniye Haberleri

Düziçi AKP tek liste ile seçime gidiyor

DÜZİÇİ - 8 Ocak tarihinde tek liste halinde kongreye gidecek olan AK Parti Düziçi ilçe başkanı, genel merkez tarafından belirlendi.

Düziçi AKP tek liste ile seçime gidiyor
Foto, Başak Gazetesi

DÜZİÇİ - 8 Ocak tarihinde tek liste halinde kongreye gidecek olan AK Parti Düziçi ilçe başkanı, genel merkez tarafından belirlendi.
Toplam dört adayı olan AK Parti Düziçi ilçe başkanlığı için parti genel merkezi devreye girdi. Seçime tek liste haklinde gidilmesi için çabalayan AK Parti genel merkezi, Düziçi’nde ilçe başkanı olarak Hasan Hoca’nın oğlu ve Hasan Hoca Konfeksiyon olarak anılan Mustafa Taman’ı seçti.
İlçe başkanlığı adaylığına soyunan diğer üç isimde yeni yönetimde görev alacak. AK Parti ilçe yönetiminin değişmesiyle birlikte partinin ilçe başkanlığı da daha önce Başarı 2000 Dershanesi tarafından kullanılan bina olarak belirlendi.
Konuya ilişkin bilgi veren Mustafa Taman, “Yeni yönetimde görev alacak olan arkadaşlarımın hepsi de ilçe başkanlığını layıkıyla yapabilecek birikim ve siyasi deneyime sahip isimler. Bizim siyasi anlayışımızda GÖREV İSTENMEZ, VERİLİR anlayışı hakimdir. AK Parti ilçe başkanlığı gibi bir onurlu göreve beni layık gören genel merkezimize, tüm parti yetkililerimize, il ve ilçe teşkilatımıza ve bana teveccüh gösteren tüm Düziçili hemşerilerime teşekkür ederim. Kongreye kadar herkesle ve her kesimle istişare ederek partimize ve ilçemize hizmet edecek herkesin takdir edeceği bir yönetim kurulu oluşturma çabalarımıza devam edeceğiz. Partimizin kuruluşundan bu yana görev alan bütün arkadaşlarımızla kucaklaşacak, ilçemize yapacağımız hizmetlerde bu arkadaşlarımızın da görüşlerinden faydalanacağız. Coşkulu,heyecanlı ve örnek bir kongre yapacağımıza inanıyorum. Üstlenmiş olduğum bu onurlu görevde Cenabı Allah inşallah beni mahçup etmez. Allah yar ve yardımcımız olsun. Tüm vatandaşlarımızı kongreye davet ediyorum” dedi.
Haber: Süleyman Güzel - Düziçi

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !