SİTE ÜZERİNDE GOOGLE' DA
aramak için enter'a, vazgeçip sayfaya dönmek için esc basınız basın
03 Kasım 2011, 01:00 TSİ - Merkez Osmaniye Haberleri

Düziçi'ne özel hastane için ilk adım atıldı

DÜZİÇİ -Düziçi Özel Hayat Tıp Merkezi tarafından yaklaşık iki yıldır yapılması planlanan ancak el değiştirdiği için aksayan yeni hastane...

Düziçi'ne özel hastane için ilk adım atıldı
Foto, Başak Gazetesi

DÜZİÇİ -Düziçi Özel Hayat Tıp Merkezi tarafından yaklaşık iki yıldır yapılması planlanan ancak el değiştirdiği için aksayan yeni hastane binası için kazı çalışmalarına Kurban Bayramından sonra başlanacağı belirtildi.
Merhum İsmet Erdem’in (Kapcı ismet) oğlu Fettah Erdem tarafından alınan Düziçi Özel Hayat Tıp Merkezi için, Hacılar Merkez Camii bitişiğindeki yaklaşık 1200 m2 alanda 600 m2 oturumlu ve 7 kattan oluşacak yeni bina yapılacak. Son sistem ve teknolojik tıbbı malzemelerle donatılacak yeni Düziçi Özel Hayat Tıp Merkezi binasının bir yıl içerisinde tamamlanmasının planlandığını belirten Ahmet Erdem, “Hastane yeri için ihtiyaç duyulan arsa içerisindeki ev 1 Ekim Salı günü kepçe ile söküldü. Molozlar kaldırıldıktan sonra Kurban Bayramının akabinde kazı çalışmalarına başlanacak diye bekliyoruz. Yeni Hastane binamız 600 m2 oturumlu ve 7 kattan oluşacak. Son teknolojik tıbbi malzemelerle donanımlı olacak. Bölge insanının Osmaniye ve Adana’ya gitmesini önlemek, para ve zaman kaybını önlemek, evinde tedavi imkanı sağlayabilmek için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Hastanemizde tüm branşlarda doktor bulundurarak hastalarımızı ilçe dışında göndermemek için çaba harcayacağız” dedi.

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !