SİTE ÜZERİNDE GOOGLE' DA
aramak için enter'a, vazgeçip sayfaya dönmek için esc basınız basın
23 Kasım 2012, 00:37 TSİ -Osmaniye Osmaniye Haberleri

Küçük Sanayi Sitesi yönetimi Toprakkale' lilerle yemekte buluştu

    Toprakkale Küçük Sanayi Sitesi Yönetim üyeleri Toprakkale ilçesi , resmi daire amir ve memurları, esnafları, muhtarları, Belediye meclis üyeleri ve...

Küçük Sanayi Sitesi yönetimi Toprakkale' lilerle yemekte buluştu
Foto, Başak Gazetesi

Toprakkale Küçük Sanayi Sitesi Yönetim üyeleri Toprakkale ilçesi , resmi daire amir ve memurları, esnafları, muhtarları, Belediye meclis üyeleri ve vatandaşlarla Osmaniye Sanayi Sitesinde bulunan Beyoğlu lokantasında verilen yemekte bir araya geldi.

Toprakkale Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Kara Toprakkale' li esnaf, muhtar, belediye meclis üyesi, resmi daire amir ve memurları ve de vatandaşlarla kaynaşmak amacıyla düzenlenen yemekte bir araya geldiklerini belirtti. Başkan Kara "Düzenlediğimiz bu dostluk yemeğinde Toprakkale halkı, amir ve memurları, muhtarları, esnafları ile daha iyi kaynaşmak ve birbirimizi daha iyi tanımak amacındayız.Hepiniz hoş geldiniz." dedi.

Toprakkale Belediye Başkanı Sedat Şanal tüm Toprakkale adına Küçük Sanayi Sitesi yöneticilerine teşekkür ederek, "bu organizasyonu hazırlayan arkadaşlara ve siz değerli katılım sağlayan tüm arkadaşlara şükranlarımızı sunuyoruz." şeklinde konuştu.

Yemek sohbet havasında geçti.

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Tkale-sevdalisi- Sayın başkan biz icraat bekliyoruz reklam değil. Toprakkale'nin neredeyse her mahallesinde bir su borusu patlağı var. Yollar deseniz köstebek yuvası gibi. Yağmur yağdıktan bir gün sonra bir sokakları gezerseniz yolların nasıl berbat olduğunu görürsünüz. Benim toprakkalelim en güzeline layık. Öyle ya her şey toprakkale için!.

    Yanıtla Beğen 23 Kasım, 20:21

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !