SİTE ÜZERİNDE GOOGLE' DA
aramak için enter'a, vazgeçip sayfaya dönmek için esc basınız basın
15 Nisan 2012, 01:00 TSİ - Merkez Osmaniye Haberleri

Sevgi Hastanesi hizmete açılıyor

OSMANİYE - Özel Sevgi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Veli Velipaşaoğlu, hastanenin durumu ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı....

Sevgi Hastanesi hizmete açılıyor
Foto, Başak Gazetesi

OSMANİYE - Özel Sevgi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Veli Velipaşaoğlu, hastanenin durumu ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı.
Velipaşaoğlu, açıklamasında şunları söyeli:
"1997 yılında mesleğinin erbabı olan ve kamuoyunda sevilen bir grup Doktor ve girişimci tarafından başlatılan sağlıkta sevgi hizmetimiz gelişerek ve büyüyerek devam etmektedir.
Yıllardır Karaoğlanoğlu parkı karşısındaki binamızda Osmaniyelilere sağlık hizmeti sunarken buradaki çalışmalarımızda ortaya koyduğumuz hizmet anlayışı ve prensiplerimizle kamuoyunun büyük takdirine ve teveccühüne mazhar olduk. Gösterilen ilgi ve teveccüh bu alanda bizlerin sorumluluğunu bir kat daha arttırmıştır.
Yaşadığımız topluma ve insanlarımıza karşı taşıdığımız sorumluluğun bir gereği olarak büyüyen ve gelişen Osmaniye’mizde daha etkin ve verimli bir sağlık hizmeti vermek üzere arayış ve planlamalar gerçekleştirdik. Netice olarak sağlık alanında yıllardır edindiğimiz tecrübeyle teknolojiyi buluşturup uzman bir kadro ile bu alandaki hizmetimizi genişletmeye karar verdik ve Özel Sevgi Hastanemizi açtık.
Devlet Bahçeli Bulvarı 1. Etap’ta açılan hastanemizde insanlarımıza güleryüzlü ve kaliteli bir sağlık hizmeti vermeye devam edeceğiz. 37 yataklı hastanemizde, 13 branşta 16 uzman, 4 acil hekimi ve 130 personelle Osmaniye’nin hizmetinde olacağız.
İlginizden dolayı teşekkürlerimi sunarım."
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 1

  Harun-pala- haylimdeki bir işe girmişisin çok sevindim alaha sizi daha cok göglere cıkarsın helel para yemeyi nasip eylesin hayrılı olsun derim

  Yanıtla Beğen 30 Temmuz, 16:49

 • 2

  Bulent-yildirim- OSMANIYEMIZ YEPYENI BIR YUZLE SEVGI HASTANESINE KAVUSTU.VELI ABININ BU SEKTORDE DE BASARILI OLDUGUNU,BILGILI OLDUGUNU DILE GETIRMEYE GEREK YOK... ALLAH HAYIRLI UGURLU ETSIN.

  Yanıtla Beğen 17 Nisan, 21:41

 • 3

  Levent-tekerek- OSMANİYEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN,VELİ ABİNİN KUYUMCULUKTA OLDUĞU KADAR SAĞLIKTA DA BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM...HAYIRLI OLSUN VELİ ABİ

  Yanıtla Beğen 17 Nisan, 14:29

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !