İlginizi Çekebilir

1

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan Muş’ta

2

AK Parti’li Turan: “Gündemimizde seçim yok, 2023 Haziran’ına kadar işimizin başındayız”

3

AK Partili Milletvekili Ayvazoğlu’ndan CHP Trabzon Milletvekili Kaya’ya "itibar suikastı" tepkisi

4

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Antalya Kent Müzesi açılışında konuştu:

5

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Antalya'da çiftçilerle buluştu:

6

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Antalya'da Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda konuştu:

7

Karamollaoğlu: "Bugünkü iktidar sahipleri imam hatip okullarının önünü açtı, başörtüsü diye bir problem kalmadı, müteşekkiriz"

8

Milletvekili Tutdere, Adıyaman’ın sağlık alanındaki eksiklerini dile getirdi

9

MHP MYK üyesi Osmanağaoğlu: “Kürt kökenli kardeşlerim, milletimizin kopmaz birer mensubudur”

10

MHP’li Durmaz: “Allah Kılıçdaroğlu’na akıl fikir versin”AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, basınla bir araya geldi

AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, basınla bir araya geldi

ANTALYA - AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, basın mensuplarıyla bir araya gelerek son bir yıl içerisindeki çalışmalarını değerlendirdi.

İlçedeki bir pastanede gerçekleştirilen basın toplantısında, Yıldırım’a yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

AK Parti İlçe Teşkilatı olarak geçen yıl eylülde kongrelerini yaptıklarını hatırlatan Yıldırım, kongreden sonra geçen bir yıl içerisinde zaman zaman mahalle başkanları ve ilçe teşkilatıyla bir araya gelerek çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Parti binasını yeni yerine taşıdıklarını belirten Yıldırım, "Sayın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımı ile binamızın açılışını yaptık. Teşkilat mensuplarımızla birlikte mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızın ve hemşerilerimizin iyi, kötü ve acı günlerinde acılarına ve mutluluklarına ortak olmaya çalıştık." dedi.

Türkiye’de tüm belediyeler ve vekillerin bölgelerine hizmet alabilmek için bir yarış içerisinde olduklarını anlatan Yıldırım, bu yarışta kim öne çıkarsa onların daha iyi yatırımlar alabildiğini ifade etti.

İlçenin yatırımları ile ilgili olarak zaman zaman belediye başkanı ve bölge milletvekili Kemal Çelik ile Ankara’da görüşmeler yaptıklarını anlatan Yıldırım, şöyle devam etti:

"Sayın İl Başkanımız İbrahim Ethem Taş, Milletvekilimiz Mustafa Köse’nin de bizlere çok destekleri oluyor. İlçemizin sorunları ile ilgili işlerde tüm milletvekillerimizle birlikte Ankara’da bürokratik ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz ve işlerimizin takibini yapıyoruz. Merkezi hükümetten ilçemize sonucunda yatırımlarımızı da alıyoruz. "