İlginizi Çekebilir

1

Tayvan lideri Tsai Ing-wen: "Çin’in Tayvan’ı çevreleyen sulardaki tatbikatları bölgesel istikrar ve barışı ciddi şekilde bozuyor"

2

Beykoz’da Küçüksu Deresi taştı, dükkanlar su altında kaldı

3

Tekirdağ’da yağmur sineği operasyonu

4

Batman’da av dönemi 20 Ağustos’ta başlıyor

5

AK Parti teşkilatı Kardemir Kavşağındaki çalışmalar hakkında bilgi aldı

6

Yağıştan kapanan yolu Gemlik Belediyesi açtı

7

Van Gölü için 450 kilometre pedal çevirecekler

8

Çocuklar halk oyunlarını öğreniyor

9

Gündüz Çocuk Oyun ve Bakımevi kayıtlarına yoğun ilgi

10

Başkan Atay aşure hayrına katıldı

Bakan Soylu, engelleri aşıp vatandaşların yanına ulaştı

Bakan Soylu, engelleri aşıp vatandaşların yanına ulaştı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Karabük’te meydana gelen selde ayakları zarar gören köprüden karşıya geçerek vatandaşların yanına ulaşıp sorunlarını dinledi.
Helikopterle Bartın’dan Karabük’ün Yenice ilçesine geçen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, metrekareye 150 kg yağışın düştüğü ilçede sel sonrası incelemelerde bulundu.
İlk olarak Şeker Kanyonu’na giden Bakan Soylu, buradan sonra Tır köyüne geçti. Ana yol ile mahallenin bağlantısını sağlayan köprünün yıkıldığı bölgeyi inceledi. Bakan Soylu, köprünün yıkılan ayaklarına rağmen engelleri aşıp karşıya geçerek vatandaşın yanına gitti. Selzedelerin mağduriyetini dinleyen Bakan Soylu, Vali Fuat Gürel’e içme suyu sorunun bir an önce çözülmesi için talimat verdi.
Bakan Soylu, köprü vazifesi gören tahtaların üzerinden geçerek geri döndü. Bakan Soylu, köyde evleri yıkılan vatandaşlara en kısa sürede yeni konutların yapılacağını söyledi. Bakan Soylu’nun ilçedeki incelemeleri sürüyor.