İlginizi Çekebilir

1

Marmaris yangın ekipleri sevinçle karşılandı

2

Konya’da Türk İslam Dünyası Şehit ve Gazi Aileleri Buluşması gerçekleştirildi

3

(Özel) Araçları uçurumun kenarında mahsur kalan gençleri ekipler kurtardı

4

Berlin Belediye Başkanı, sahte Kiev Belediye Başkanı ile görüştü

5

Bandırmalı gazeteciler Çanakkale turunda

6

Ağrı Belediye Başkanı Sayan: "Bunları halkımızın başına bela ediyorlar"

7

KKTC Anadolu Üniversitesi’nde mezuniyet töreni düzenlendi

8

Cemal Süreya memleketinde heykeli ve şiirleriyle yaşatılıyor

9

Bakan Muş, İzmir iş dünyasının sorunlarını dinledi

10

DP lideri Uysal Kırklareli’de kongreye katıldıKaymakam Çiçek: “Şehit ailelerimiz milletimizin baş tacıdır”

Kaymakam Çiçek: “Şehit ailelerimiz milletimizin baş tacıdır”

Kütahya’nın Emet ilçesi Düşecek köyünde şehit Hasan Ali Soysal’ın ailesini ziyaret eden Kaymakam Hasan Çiçek, “Sizler bize şehidimizin emanetisiniz. Şehit ailelerimiz milletimizin baş tacıdır” dedi.
Kaymakam Hasan Çiçek, 1992 yılında Tunceli’nin Hozat İlçesinde şehit düşen Hasan Ali Soysal’ın köydeki ailesini ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında Kaymakam Hasan Çiçek’e Örencik Asayiş Tim Komutanı Mertcan Türkmaya ve Köy Muhtarı Ali Koç eşlik etti. Kaymakam Çiçek, şehit ailesiyle kısa süreli sohbet edip ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Çiçek, “Cenabı Allah şehidimize gani gani rahmet, mekanını cennet eylesin. Anne ve babası olarak sizlere, bütün yakınlarına sağlıklı, uzun ömürler diliyorum. Sizler bize şehidimizin emanetisiniz. Şehit ailelerimiz milletimizin baş tacıdır. Milletimizin gönlünde müstesna bir yere sahiptir. Devletimizin temsilcisi olarak bizler her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi.
Kaymakam Hasan Çiçek, Ziyaret ve incelemeleri sırasında Köy muhtarı Ali Koç’ tan köyün genel durumu ve köyde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı, köyün ihtiyaç ve taleplerini dinleyip karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinde bulundu.
Köyde vatandaşlarla da bir araya gelerek kısa süreli sohbet eden Kaymakam Hasan Çiçek, ayrıca köy ziyareti sırasında karşılaşmış olduğu çocuklarla sohbet etmeyi, onlara oyuncak verip sevindirmeyi ihmal etmedi.