İlginizi Çekebilir

1

Sinan Özen 20 yıl sonra Devreklileri coşturdu

2

45 bin kişinin katılım sağladığı "Tatvan Doğu Anadolu Fuarı" sona erdi

3

Binali Yıldırım, konserde seyirciyle türkü söyledi

4

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: "2023 Haziran seçimlerinin işaret fişeğini Dodurgalılar, Türkiye’ye ve dünyaya ilan etti”

5

Dodurga’da belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkcı kazandı

6

Van gökyüzü tutkunlarının yeni durağı oldu

7

Kahramankazan’da sünnet olan 300 çocuk doyasıya eğlendi

8

Bakan Yanık: “Çıtır Çıtır Felsefe serisi incelenmiş ve 7 kitap muzır ilan edilmiştir”

9

Sivas’ta Yöresel Ürün Satış Merkezi açıldı

10

Pegasus, Rize-Artvin Havalimanı’na ilk uçuşunu yaptıManisa CBÜ Öğrenci Senatosu ilk toplantısını gerçekleştirdi

Manisa CBÜ Öğrenci Senatosu ilk toplantısını gerçekleştirdi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğrenci Senatosu, Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç başkanlığında ilk toplantısını düzenledi.
Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, MCBÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Ramazan Berkay Şar, MCBÜ Öğrenci Senatosu Öğrenci Kalite Elçisi Mertcan Ensoylu ile fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulu temsilcileri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç, yeni oluşturulan MCBÜ Öğrenci Senatosu’nun üniversiteye sağlayacağı katkılara değinerek, “Öğrenci odaklı yönetim anlayışımız kapsamında bir süre önce hayata geçirdiğimiz Öğrenci Senatomuz, öğrencilerimiz ve üniversite üst yönetimi arasında bir köprü görevi görecek. Temsilcilerimizin üniversitemiz için önemi büyük. Birlikte çözüm önerileri sunacağız. Öğrencilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemli. Bugün burada ilkini gerçekleştirdiğimiz bu tarihi senatoda alınan kararların üniversitemize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar da toplantıya katılan temsilcileri kutlayarak Öğrenci Senatosu’nun nasıl oluşturulduğu ve hangi görevleri yürüteceği hakkında katılımcılara bilgi aktardı.
Seçilen temsilcilere başarılar dileyen Rektör Ataç ve Rektör Yardımcısı Gökbunar, daha kapsamlı toplantıların ve çalışmaların gerçekleştirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.