İlginizi Çekebilir

1

Sinan Özen 20 yıl sonra Devreklileri coşturdu

2

45 bin kişinin katılım sağladığı "Tatvan Doğu Anadolu Fuarı" sona erdi

3

Binali Yıldırım, konserde seyirciyle türkü söyledi

4

AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: "2023 Haziran seçimlerinin işaret fişeğini Dodurgalılar, Türkiye’ye ve dünyaya ilan etti”

5

Dodurga’da belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkcı kazandı

6

Van gökyüzü tutkunlarının yeni durağı oldu

7

Kahramankazan’da sünnet olan 300 çocuk doyasıya eğlendi

8

Bakan Yanık: “Çıtır Çıtır Felsefe serisi incelenmiş ve 7 kitap muzır ilan edilmiştir”

9

Sivas’ta Yöresel Ürün Satış Merkezi açıldı

10

Pegasus, Rize-Artvin Havalimanı’na ilk uçuşunu yaptıTBMM Başkanı Şentop ve İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon Günleri’nin açılışına katıldı

TBMM Başkanı Şentop ve İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon Günleri’nin açılışına katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara’da düzenlenen Trabzon Günleri’nin açılış törenine katıldı.
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Başkent Millet Bahçesi AKM’de düzenlenen Trabzon Günleri’nin açılış törenine katıldı. Törene Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, milletvekilleri, davetliler ve vatandaşlar iştirak etti. TBMM Başkanı Şentop, İçişleri Bakanı Soylu ve protokol katılımcıları kurdele keserek Trabzon Günleri’nin açılışını gerçekleştirdi.

“Trabzon Günleri’nin Ankara’da yapılıyor olması çok sevindirici”
TBMM Başkanı Şentop, korona virüs önlemlerinin azalmasıyla vatandaşların birbiriyle sarılabildiğini, muhabbet edebildiğini hatırlatarak, “Bu münasebetle böyle güzel bir ortamda Trabzon Günleri’nin Ankara’da yapılıyor olması çok sevindirici, memnuniyet verici. Ben hayırlı olmasını diliyorum. Trabzon’u, Trabzonluları hepimiz biliyoruz. Ama burada Trabzon’a dair kültürel unsurları daha yakından görebilmek, Ankaralıların Trabzon’a gitmeden Trabzon’un buraya gelmesi suretiyle bunları burada müşahede etmelerine imkan verecek. Burada yapılan çalışmalar, hazırlıklar bunu gösteriyor” dedi.
Bakan Soylu ise Trabzon Günleri’nin hayırlı olmasını diledi.
Bugün başlayan Trabzon Günleri, 29 Mayıs Pazar gününe kadar Başkent Millet Bahçesi AKM’de ziyaretçilerini bekliyor.