İlginizi Çekebilir

1

Başkan Sarı, "CHP İktidarında Akp'nin Açtığı Yaraları Saracağız"

2

CHP’li Bülbül: Basını Saraya Bağlamak İstiyorlar

3

CHP'li Özkan Yalım'dan Cumhur İttifakına Siyasi Manevra

4

Muharrem İnce Kırşehir’de otobüs kullandı

5

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Siyasi Topluluğu Zirvesi aile fotoğrafına katıldı

6

Aydemir: ‘Eser siyasetinden taviz vermeyeceğiz’

7

Cumhurbaşkanlığı DDO ve YÖK’ten siber hamle: Siber Güvenlik Meslek Yüksekokulları geliyor

8

Mansur Yavaş, Adıyaman’da esnafı ziyaret etti

9

CHP Adıyaman İl Örgütünde Behramoğlu Rüzgarı Esti!

10

Başkan Vergili: Sorunlar 8 Dakikaya Sığmaz

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Antalya'da çiftçilerle buluştu:

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Antalya'da çiftçilerle buluştu:

ANTALYA - Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, çiftçiyi destekleyeceklerini belirterek, "Üretim yapması için ucuz mazot, gübre, tohumla 'üret arkadaş' diyeceğiz. Üret ki bu ülke kalkınsın." dedi.

Perinçek, Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde düzenlenen Üretim Devrimi Kurultayı'nda, üreticilerin yaşadıkları sıkıntıları yakından takip ettiklerini söyledi.

Mustafa Kemal Atatürk'ün "Köylü milletin efendisidir." sözünü hatırlatan Perinçek, kılavuzlarının bu söz olduğunu, parti programlarını bu doğrultuda hazırladıklarını dile getirdi.

Perinçek, parti olarak köy köy dolaşıp, programlarını anlattıklarını vurgulayarak, "Yerli üreticiyi korumak için gümrükleri tekrar koyacağız. Çiftçiyi destekleyeceğiz. Üretim yapması için ucuz mazot, gübre, tohumla 'üret arkadaş' diyeceğiz. Üret ki bu ülke kalkınsın. Üretebilmesi için tüm imkanları sağlayacağız. Üreticilerin faiz borçlarını sileceğiz." ifadelerini kullandı.

Tüm bunlar için Türkiye'nin kaynaklarının mevcut olduğunu anlatan Perinçek, kaynakları, tasarruf, yatırım, istihdam ve üretim ekonomisi doğrultusunda kullanacaklarını kaydetti.

Türkiye'nin içeride terör örgütü PKK'dan büyük ölçüde temizlendiğini belirten Perinçek, "FETÖ'yü de bir daha belini doğrultamayacak şekilde bitireceğiz, gömeceğiz onları." diye konuştu.

Perinçek, dolar saltanatını bitirmek için de alışverişlerin milli para ya da takas yoluyla yapılması gerektiğini söyledi.