İlginizi Çekebilir

1

Arnavutköy’de Kabotaj Bayramı kutlamaları renkli görüntüler oluşturdu

2

Sultangazi’de kurbanlıklar yarıştı, birinciye tam altın hediye edildi

3

Bakan Kurum, sular altında kalan tarım arazilerini inceledi

4

Ankara’da İbrahim Tatlıses konseri

5

Genç modacı başarıdan başarıya koşuyor

6

Kars Hayvan Pazarı’nın gözdesi 800 kiloluk Paşa

7

Milletvekili Karaman’dan İliç’teki altın madeniyle ilgili açıklama

8

Ortaca’da Kabotaj Bayramı kutlandı

9

Sarıgül: "NATO’da iktidar ’başarılı olduk’ diye davul zurna çalmasın, muhalefette partileri de ’iktidar başarısız oldu’ diye sevinmesin"

10

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Çanakkale’de nikah şahidi olduYeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydal, Çorlu’da gazetecilerle bir araya geldi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydal, Çorlu’da gazetecilerle bir araya geldi

Birtakım ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çorlu’ya gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Doğan Aydal, Çorlu’da gazeteciler derneğini de ziyaret ederek gazetecilerle bir araya geldi.
Çorlu programı kapsamında önce esnaf ziyareti yapan Aydal daha sonra Tüm Kastamonulular Derneği ile Çorlu Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti. Burada dernek üyesi gazetecilerle gündeme dair sohbet eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Doğan Aydal, “Tekirdağ temaslarımız kapsamında Çorlu’yu da ziyaret ettik. Burada, bir takım sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek onların çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Kendi yaptığımız işleri de anlattığımız ziyaretlerde ayrıca, esnaf, halk ve gördüğümüz herkesin dertlerini dinleme fırsatımız oldu. Hepsini not alarak gerekenleri yapmak üzere ilçeden ayrılıyoruz" dedi.
Yeniden Refah Partisi Çorlu İlçe Başkanı Hamit Hamitoğlu ise "Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Doğan Aydal’ı ilçemizde ağırlamaktan son derece memnun ve mutlu olduk. Kendisiyle sivil toplum kuruluşlarını, gazetecileri, esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların sorunlarını, dertlerini, şikayet ve bizlerden isteklerini dinledik. Çok güzel bir program oldu. Coşkuyla karşıladığımız değerli genel başkan yardımcımızın ilçemize olan ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Kendisine teşkilatım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Aydal’a ziyaretler sırasında Çorlu İlçe Başkanı Hamit Hamitoğlu, il yöneticileri ve civar ilçelerin yöneticileri ve partililer de eşlik etti.